Drodzy Rodzice!

Informujemy, że w obecnej sytuacji po odbiór odcinków za Przedszkole można się zgłosić drogą mailową, wysyłając wiadomość z podaniem Imienia i Nazwiska dziecka na maila Intendetna: joannamp2zagan@gmail.com

Ponadto informujemy, że zmianie uległ nr konta, który dostępny jest również w zakładce strony Interentowej->Opłaty.

Zespół Przedszkolny Nr 2 i 3 w Żaganiu

Opublikowano 19.10.2020

Szanowni Państwo!

W związku z licznymi zwolnieniami lekarskimi wśród nauczycieli, informujemy Państwa o konieczności połączenia grup w celu zabezpieczenia opieki Państwa dzieciom. Jeśli mają Państwo możliwość pozostawienia dzieci w domu, bardzo prosimy o pomoc w tej kwestii.

Prosimy również o obserwację Państwa dzieci oraz przestrzeganie obowiązujących obostrzeń sanitarnych w naszym przedszkolu. Dodatkowo informujemy, że w dniu 16 października (piątek) odbyła się kolejna, całościowa dezynfekcja naszej placówki.

Opublikowano 17.10.2020

Szanowni Państwo!

W związku z otrzymaną dzisiaj tj. 15.10.2020 r. informacją o kolejnym pozytywnym wyniku testu na wirusa SARS-COV-2 przedszkole zostaję zamknięte w dniach od 15.10.2020 r.  do 16.10.2020 r. z powodu kwarantanny.
Prosimy o pozostawienie dzieci w domach pod obserwacją.

W przypadku wystąpienia u Państwa dzieci niepokojących objawów prosimy o pilny kontakt z oddziałem pomocy doraźnej lub lekarzem rodzinnym.

Od dnia 19.10.2020 r. przedszkole jest otwarte.

Opublikowano 15.10.2020

Opublikowano 14.10.2020

Szanowni Rodzice,

w załączeniu Zespół Przedszkolny Nr 2 i 3 w Żaganiu przesyła zaktualizowane przez Ministerstwo Zdrowia plakaty zawierające zasady, których należy przestrzegać aby zminimalizować ryzyko zakażenia wirusem SARS-CoV-2 oraz plakaty zawierające zasady postępowania w przypadku wystąpienia objawów mogących świadczyć o zarażeniu się wirusem SARS-CoV-2.

Plakaty w formie .pdf :

Plakat ogólny

Opublikowano 14.10.2020

Szanowni Państwo!

Czujemy się w obowiązku poinformowania Państwa, że w naszej placówce wystąpił przypadek pozytywnego wyniku COVID-19 u jednego z pracowników przedszkola. Powiatowy Inspektor Sanitarny objął nadzorem epidemiologicznym dwie grupy przedszkolne, które zostały o tym fakcie powiadomione.

Czas nadzoru epidemiologicznego według zarządzeń Sanepidu mija w niedzielę 11 października.

Informujemy Państwa, że od 12 października placówka jest otwarta, zajęcia odbywają się tak jak do tej pory.

Opublikowano 11.10.2020

UWAGA RODZICE !!!
Od 14.09.2020 r. czas pracy placówki zostanie wydłużony
do godziny 16.30 na podstawie pisemnych oświadczeń rodziców złożonych
u wychowawczyń grup.

Dyrektor Zespołu Przedszkolnego nr 2 i 3

Opublikowano 16.09.2020

Drodzy Rodzice, ze względu na obowiązujące wytyczne przeciwepidemiczne Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 25.08.2020 r. informujemy, że Miejskie Przedszkole Nr 2 w Żaganiu od dnia 01.09.2020 r. zmienia godziny działalności. Przedszkole będzie czynne w godzinach od 6:00 do 16:00, do odwołania.

Opublikowano 31.08.2020