Aktualności

Rozpoczęły się "Rodzinne wakacje z Maszkaronem" w Żaganiu. Przygotowaliśmy szeroką ofertę zajęć sportowych na otwartych obiektach, zapewniając również możliwość darmowego korzystania z bieżni Arena. Dzieci aż przez 3 godziny dziennie będą mogły bezpłatnie korzystać z basenu. Wszyscy znowu zyskają szansę poznania historii Żagania w trakcie spacerów krajoznawczych oraz przy okazji sobotnich nieodpłatnych wycieczek zorganizowanych przez Muzeum Obozów Jenieckich. Dwa razy w tygodniu będziemy mogli spotkać się na seansach filmowych w sali Inter, będzie też kino plenerowe.

Opublikowano 02.07.2020
DRODZY RODZICE
DROGIE DZIECI
SZANOWNI NAUCZYCIELE I WYCHOWAWCY MIEJSKIEGO PRZEDSZKOLA NR 2 W ŻAGANIU.
Dziękuję Wam za trud włożony w zdalne nauczanie. Życzę spokojnych i bezpiecznych wakacji.

Życzenia od Burmistrza Miasta Żagań

Dyrektor Przedszkola

Opublikowano 29.06.2020

Rodziców, którzy zadeklarowali (złożyli deklaracje wakacyjne) na pobyt dziecka w przedszkolu w m-cu lipcu i sierpniu, prosimy o potwierdzenie potrzeby zapewnienia dzieciom opieki w placówce poprzez dostarczenie zaświadczenia z zakładu pracy, że w miesiącach, w których zgłoszono dzieci do przedszkola rodzic świadczy pracę.

Dokumnety można przesłać e-mailem na miejskieprzedszkolenr2@wp.pl lub dostarczyć do dyrektora przedszkola do DNIA 15 CZERWCA 2020 R.

Opublikowano 09.06.2020

Opublikowano 04.06.2020

Opublikowano 01.06.2020

Drodzy Rodzice, informujemy, że Miejskie Przedszkole Nr 2 w Żaganiu od dnia 18.05.2020 r. do odwołania zmienia godziny działalności.

Przedszkole będzie czynne w godzinach od 6:00 do 16:00- w tych godzinach placówka będzie pełniła funkcję opiekuńczą.

Poniżej zamieszczamy procedury, z którym należy się koniecznie zapoznać.

Miejskie Przedszkole Nr 2 w Żaganiu

PROCEDURY

Opublikowano 14.05.2020

Szanowni Państwo,

Informuję, że organ prowadzący podjął decyzję o uruchomieniu przedszkola
od 18 maja 2020 r.  Przedszkole będzie pełniło funkcję opiekuńczą.

W związku z powyższym do 13 maja 2020 r. (środa) – do godz.12.00 – proszę
o zadeklarowanie potrzeby przyprowadzenia dziecka do przedszkola i chęci skorzystania
z zajęć opiekuńczych.

Opublikowano 11.05.2020

ZARZĄDZENIE DYREKTORA.

ZARZĄDZENIE DYREKTORA MIEJSKIEGO PRZEDSZKOLA NR 2 W ŻAGANIU

ZARZĄDZENIE

Opublikowano 06.05.2020

DRODZY RODZICE!

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY OTWARCIA PRZEDSZKOLA.

Opublikowano 05.05.2020

1. Lista dzieci przyjętych do przedszkola (poniżej w załączniku).

2. Lista dzieci nieprzyjętych do przedszkola (poniżej w załączniku).

Komisja rekrutacyjna

Miejskiego Przedszkola nr 2