UCZESTNICTWO RODZICÓW W ŻYCIU PRZEDSZKOLA

Nasi rodzice aktywnie uczestniczą w życiu przedszkola.

Organem przedstawicielskim działającym w przedszkolu jest Rada Rodziców. Pracuje ona zgodnie z kompetencjami ustalonymi w jej regulaminie. Rodzice aktywnie wspierają przedszkole w wielu działaniach, chętnie odpowiadają na apele i prośby przedszkola.
      W naszej placówce działa Klub Twórczych Rodziców, który m. innymi aktywnie pomaga w poszukiwaniu sponsorów dla placówki. Członkowie tego klubu sami też aktywnie udzielają się na rzecz przedszkola wykonują prace użyteczne, pomagają przy doposażeniu pracowni komputerowej, dostarczają słodkie wypieki dla dzieci z całego przedszkola.

Rodzice są współodpowiedzialni za organizowanie warunków sprzyjających wszechstronnemu rozwojowi dzieci w przedszkolu

RADA RODZICÓW MIEJSKIEGO PRZEDSZKOLA NR 2

ROK SZKOLNY 2017/2018